Samsun Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Nane Limon Eczanesi

Samsun - Ondokuzmayis 05528099057 (Ara)
CUMHURİYET MAH.İSMET İNÖNÜ BULVARI NO:12/2
Nöbetçi

Yıldız Eczanesi

Samsun - Salipazari 03628212479 (Ara)
GÖKÇELİ MAH:15 TEMMUZ ŞEHİTLER MEYDANI 13D
Nöbetçi

Çakırlar Eczanesi

Samsun - Atakum Sayfiye 03624577799 (Ara)
YALI MAH. ATATÜRK BULVARI NO:263/B
Nöbetçi

Özyürek Eczanesi

Samsun - Asarcik 03627912203 (Ara)
BİÇİNCİK MAHALLESİ ESEN SOK NO:5/1
Nöbetçi

Sağlık Eczanesi

Samsun - Ayvacik 03628132021 (Ara)
EYÜP SULTAN MAH.MOLLA GÜRANİ SOK. NO.21/1
Nöbetçi

Gülter Eczanesi

Samsun - Kavak 03627414561 (Ara)
YAŞARDOĞU MAH. ADNAN MENDERES CAD. NO:102
Nöbetçi

Ladik Elif Eczanesi

Samsun - Ladik 03627713091 (Ara)
BAHŞİ MAH.GAZİ CAD.NO:56/A
Nöbetçi

Sancar Eczanesi

Samsun - Tekkeköy 03622560909 (Ara)
19 MAYIS MAH. HACI ALİ EKİNCİ BULVARI 7/C
Nöbetçi

Gamze Eczanesi

Samsun - Alaçam 03626222619 (Ara)
YENİ CAMİ MAH. LİSE CAD. NO:64/A
Nöbetçi

Onur Eczanesi

Samsun - Havza 03627144066 (Ara)
25 MAYIS MAH. 25 MAYIS SOK. NO:22
Nöbetçi

Okan Eczanesi

Samsun - Ilkadım 03622333322 (Ara)
YENİDOĞAN MAH: AZİZİYE CAD: 106/1
Nöbetçi

Hanife Eczanesi

Samsun - Canik 03622383895 (Ara)
BELEDİYEEVLERİ MAH. CENGİZ TOPEL CAD. NO:63/A
Nöbetçi

Sabuncu Eczanesi

Samsun - Terme 03628762436 (Ara)
CUMHURİYET MAH.KEMER CAD.NO:5
Nöbetçi

Taşkale Eczanesi

Samsun - Vezirköprü 03626472255 (Ara)
ATATÜRK MAH. KÖPRÜLÜLER CAD.NO:143
Nöbetçi

Çakırlar Eczanesi

Samsun - Atakum Batı 03624577799 (Ara)
ÇAKIRLAR YALI MAH. ATATÜRK BULVARI NO:263/B
Nöbetçi

Yılmaz Eczanesi

Samsun - Bafra 03625441144 (Ara)
ALTINYAPRAK MAH. DUHA SERTKAYA BULVARINO:72/A
Nöbetçi

Kaynak Eczanesi

Samsun - Çarşamba 03628332323 (Ara)
HELVACALI MAH. YENİ SAMSUN CAD.NO:99/B
Nöbetçi

Site Eczanesi

Samsun - Ilkadım 03624359609 (Ara)
KIŞLA MAH. GEBİ CAD. NO:294/B
Nöbetçi

Simge Eczanesi

Samsun - Atakum 03624004064 (Ara)
YENİ MAHALLE MAH. İSMET İNÖNÜ CAD. NO:94-96/B
Nöbetçi

Bahçelievler Eczanesi

Samsun - Ilkadım 03622331930 (Ara)
BAHÇELİEVLER MAH. İSTİKLAL CAD. NO:194
Nöbetçi

Samsun Eczanesi

Samsun - Atakum 03622317824 (Ara)
YEŞİLDERE MAH. 517. SOK. NO.4/A

Samsun Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Samsun nöbetçi eczane listesi ile Samsun içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Samsun bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Samsun Nöbetçi Eczaneler

Samsun nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Samsun gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Samsun nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Samsun Nöbetçi Eczane Listesi

Samsunnöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Samsun gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Samsun nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Samsun Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Samsun gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Samsun Eczane Bul

Samsun nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Samsun bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.