Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Nuşen Eczanesi

Şanlıurfa - Suruç 6120055 (Ara)
BARIŞ MAH: MİS SK: NO:29/J
Nöbetçi

Hilvan Eczanesi

Şanlıurfa - Hilvan 6814861 (Ara)
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ DİYARBAKIR CAD.NO:171/C-1(ÖZ DİYARBAKIR YANI)
Nöbetçi

Şirin Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 5528354647 (Ara)
TOKİ MAŞUK MUHTARLIĞI İLERİSİ SARAY GROSS VE EKMEK TEKNESİ BİTİŞİĞİ
Nöbetçi

Deva Eczanesi

Şanlıurfa - Ceylanpinar 4144712694 (Ara)
SEYDO ATİLLA MAHALLESİ 209 SOKAK 7/A
Nöbetçi

Etem Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 4142159867 (Ara)
24 METRE YOLU YENİ ŞANMED HASTANESİ KARŞISI
Nöbetçi

Defne Eczanesi

Şanlıurfa - Siverek 4145523326 (Ara)
HASAN ÇELEBİ MAH: ESMERÇAYI CAD: KANLIKUYU İŞ MERKEZİ YANI NO:2/G
Nöbetçi

Sıhhat Eczanesi

Şanlıurfa - Siverek 4145520913 (Ara)
GÜNEY MAH. 15. SOKAK NO:15/B PAŞA KONAĞI YUKARISI 1. NOTER KARŞISI
Nöbetçi

Yazmacı Eczanesi

Şanlıurfa - Viranşehir 5448957893 (Ara)
VİRANŞEHİR DEVLET HASTANESİ KARŞISI
Nöbetçi

Viranşehir Eczanesi

Şanlıurfa - Viranşehir 5425111797 (Ara)
YENİŞEHİR MAHALLESİ TOKİ 1 CADDESİ 1/F-2
Nöbetçi

Güllüoğlu Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 4142470404 (Ara)
800 YATAKLI EYYÜBİYE DEVLET HASTANESİ KARŞISI DİŞ HASTANESİ YOLU
Nöbetçi

Kaydı Eczanesi

Şanlıurfa - Akçakale 4144112021 (Ara)
YENİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI CEYLANLI MAH.ABDULLAH GÜL BULVARI NO:225 B/BLOK
Nöbetçi

Vema Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 3139893 (Ara)
ÇEVİK KUVVET ALTI VEMA GREEN PARK SİTESİ KARŞISI SOMUN FIRINI BİTİŞİĞİ KARAKÖPRÜ
Nöbetçi

Pınar Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 4143516043 (Ara)
BAĞLARBAŞI MAH. ESKİ DOĞUMEVİ HASTANESİ KARŞISI MAHMUT YILDIZ ÜST GEÇİDİ YANI
Nöbetçi

Derman Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05326654854 (Ara)
HAŞİMİYE MEYDANI, DİVANYOLU CAD, HAŞİMİYE AİLE ÇAY BAHÇESİ YANI
Nöbetçi

Güler Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 04143150288 (Ara)
AKABE TOKİ EVREN SANAYİ KARŞISI BİM A101 YANI
Nöbetçi

Üniversite Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05525331195 (Ara)
HARRAN ÜNİVERSİTESİ KARŞISI OSMAN BEY KAMPÜSÜ KARŞISI
Nöbetçi

Karagül Eczanesi

Şanlıurfa - Halfeti 05456732991 (Ara)
KARAOTLAK MAHALLESİ AYDIN GÜVEN GÜRKAN CADDESİ NO:10B YENİ ZİRAAT BANKASI 50 METRE İLERİS HÜKÜMET KONAĞI ÇAPRAZIİ
Nöbetçi

Sırrın Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 3154337 (Ara)
MARDİN YOLU SHELL PETROL OFİSİ ARKASI KARŞIYAKA MAH:546. SOK: NO:62/A
Nöbetçi

Hayat Eczanesi

Şanlıurfa - Harran 05454648245 (Ara)
SÜLEYMAN DEMİREL MAHALLESİ ADNAN MENDERES CADDESİ NO:17/A
Nöbetçi

Güneşli Eczanesi

Şanlıurfa - Bozova 05412009252 (Ara)
FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:33A HÜKÜMET KONAĞI YANI YENİ CAMİİ KARŞISI
Nöbetçi

Merve Aslan Eczanesi

Şanlıurfa - Birecik 04146526262 (Ara)
MEYDAN MAHALLESİ LİSE CADDESİ NO:19A HASTANE CADDESİ SAĞLIK OCAĞI KARŞISI

Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Şanlıurfa nöbetçi eczane listesi ile Şanlıurfa içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Şanlıurfa bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneler

Şanlıurfa nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Şanlıurfa gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Şanlıurfa nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Şanlıurfa Nöbetçi Eczane Listesi

Şanlıurfanöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Şanlıurfa gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Şanlıurfa nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Şanlıurfa Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Şanlıurfa gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Şanlıurfa Eczane Bul

Şanlıurfa nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Şanlıurfa bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.