Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Merkez Eczanesi

Şanlıurfa - Halfeti 4147511263 (Ara)
SİYAHGÜL MAHALLESİ AYDIN GÜVEN GÜRKAN CAD.13/A
(0)
Nöbetçi

Yıldırım Eczanesi

Şanlıurfa - Harran 5393091877 (Ara)
SÜLEYMAN DEMİREL MAHALLESİ FATİH CADDESİ 53/4
(0)
Nöbetçi

Arslan Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 04143122525 (Ara)
OSM HASTANESİ CİVARI YEŞİLDİREK KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI YANI İSTİKBAL MOBİLYA KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Barlas Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 2471880 (Ara)
EYYÜPKENT SAĞLIK OCAĞI KARŞISI (BOXAN SARI PETROLDEN MAHALLEYE GİRDİKTEN SONRA CAMİDEN SAĞ TARAFA DOĞRU)
(0)
Nöbetçi

Zeynep Eczanesi

Şanlıurfa - Akçakale 04144112020 (Ara)
FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ 38A ESKİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Şenevler Eczanesi

Şanlıurfa - Siverek 5435722040 (Ara)
ATATÜRK HEYKELİ İLERİSİ SİVEREK CAD: GÖZDE MARKET AŞAĞISI 9. NOLU ASM YANI
(0)
Nöbetçi

Munis Eczanesi

Şanlıurfa - Birecik 4146522248 (Ara)
MEZRA MAHALLESİ GÜNEŞ CADDESİ BİRECİK TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ KARŞISI 5 NOLU MEYDAN AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ YANI NO:19/B1
(0)
Nöbetçi

Güneş Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 04142474851 (Ara)
EYYÜP NEBİ MAH: 3554 SK: NO:15/B SAMAN PAZARI GÜLSÜM ÇAVUŞ SAĞLIK OCAĞI KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Sofioğlu Eczanesi

Şanlıurfa - Ceylanpinar 4716800 (Ara)
15 temmuz mahallesi viranşehir caddesi 230A uçar petrol yanı
(0)
Nöbetçi

Saadet Eczanesi

Şanlıurfa - Viranşehir (Ara)
ATATÜRK MAHALLESİ VATAN CADDESİ 30/A
(0)
Nöbetçi

Mavi Eczanesi

Şanlıurfa - Viranşehir 5425113263 (Ara)
HÜRRİYET MAHALLESİ 253. SOKAK NO:57/A 6 NOLU SAĞLIK OCAGI KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Karanfil Eczanesi

Şanlıurfa - Siverek 04145534911 (Ara)
GÜNEY MH.ATATÜRK BULV 1. NOTER KARŞISI PAŞA KONAĞI YUKARISI
(0)
Nöbetçi

Sera Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 4149991578 (Ara)
TOPÇUMEYDANI MEYDAN HASTANESİ YANI NO:6/A
(0)
Nöbetçi

Karakuş Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 4143512385 (Ara)
BAĞLARBAŞI MAH.ESKİ DOĞUMEVİ HASTANESİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Baytekin Eczanesi

Şanlıurfa - Suruç 6121516 (Ara)
CUMHURİYET MH.MIZAR CD.NO:116
(0)
Nöbetçi

Cenap Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05451309606 (Ara)
SEYRANTEPE MAHALLESİ, 8054. SOKAK,NO:11A MAŞUK 16 NOLU AİLE SAĞLIK MERKEZİ YAN EKONOMİK GROS ARKASI
(0)
Nöbetçi

Üniversite Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05525331195 (Ara)
HARRAN ÜNİVERSİTESİ KARŞISI OSMAN BEY KAMPÜSÜ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Batıkent Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05523648059 (Ara)
AKABE TOKİ BATIKENT AVM ALTI
(0)
Nöbetçi

Neslihan Eczanesi

Şanlıurfa - Hilvan 05445305203 (Ara)
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ İZOLLU BOZAN BEY CADDESİ NO: 143A
(0)
Nöbetçi

Dicle Eczanesi

Şanlıurfa - Bozova 05319958055 (Ara)
BOZOVA DEVLET HASTANESİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Ardıl Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05333025863 (Ara)
FEVZİ ÇAKMAK BULVARI NARLIKUYU MAHALLESİ 2.35 METRE YOLU SONU 19 NOLU SAĞLIK OCAĞI YANI (KARAKÖPRÜ)
(0)
Nöbetçi

Salih Eczanesi

Şanlıurfa - Merkez 05425048049 (Ara)
ABDURRAHMAN YAVUZ TAZİYE EVİNİ HEMEN GEÇİNCE MUSTİ TANTUNİDEN İÇERİ GİRERKEN 200 METRE AŞAĞISI KARŞIYAKA MAHALLESİ 586.SK MESA CTİY EVLERİ ALTI
(0)

Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Şanlıurfa nöbetçi eczane listesi ile Şanlıurfa içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Şanlıurfa bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneler

Şanlıurfa nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Şanlıurfa gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Şanlıurfa nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Şanlıurfa Nöbetçi Eczane Listesi

Şanlıurfanöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Şanlıurfa gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Şanlıurfa nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Şanlıurfa Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Şanlıurfa gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Şanlıurfa Eczane Bul

Şanlıurfa nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Şanlıurfa bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.