Tekirdağ Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Işık Eczanesi

Tekirdağ - Çorlu 02826736103 (Ara)
ESENTEPE MAH.ADNAN DOĞA CAD.NO:18 E/5 ERGENE VADİSİ İŞ MERKEZİ
(0)
Nöbetçi

Senem Eczanesi

Tekirdağ - Yeniçiftlik 02826442353 (Ara)
YENİÇİFTLİK MAH.ATATÜRK 38.SOK.NO:10 YENİÇİFTLİK A.S.M. KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Bayram Eczanesi

Tekirdağ - Muratlı 02823616919 (Ara)
MURADİYE MAH. NAZIM SAV CAD. NO:14 AYGAZ BAYİİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Ereğli Eczanesi

Tekirdağ - Marmara Ereğlisi 02826132828 (Ara)
MUSTAFA KEMAL PAŞA MAH.CUMHURİYET MEYDANI NO:20/AESKİ BELEDİYE BİNASI ÇAPRAZI-CEDİD ALİPAŞA A.S.M. ÇAPRAZI
(0)
Nöbetçi

Tunalı Eczanesi

Tekirdağ - Kapaklı 02827176400 (Ara)
CUMHURİYET MAH.PINAR BULVARI NO:106/A HALK BANKASI YANI
(0)
Nöbetçi

Narin Eczanesi

Tekirdağ - Süleymanpaşa 05431231059 (Ara)
ALTINOVA MAH.SEDA SOK.NO:100/A ALTINOVA A.S.M. KARŞISI-ALTINOVA POLİS KARAKOLU KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Ekin Eczanesi

Tekirdağ - Çorlu 02826513434 (Ara)
ŞEYH SİNAN MAH.SALİH OMURTAK CAD.VAKIFLAR İŞ MERKEZİ VAKIFLAR İŞ MERKEZİ PTT YANI YAPIKREDİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Kızılpınar Eczanesi

Tekirdağ - Çerkezköy 02827273720 (Ara)
KIZILPINAR GÜLTEPE MAH.BİRDAL SOK. NO:2/AKIZILPINAR ASM KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Müge Eczanesi

Tekirdağ - Çorlu 02826540133 (Ara)
MUHİTTİN MAH.BAĞİÇİ 3.SOK.NO.24/2 YENİ BAĞLAR ASM YANI/ ESKİ ÇORDAŞ YANI
(0)
Nöbetçi

Doğuş Eczanesi

Tekirdağ - Şarköy 02825188050 (Ara)
İSTİKLAL MAH.KARADEĞİRMEN CAD.NO:27/A ESKİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Başar Eczanesi

Tekirdağ - Malkara 02824275757 (Ara)
CAMİATİK MAH.BELEDİYE EVLERİ SOK.NO:9 TİCARET BORSASI A.S.M. KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Pelin Eczanesi

Tekirdağ - Süleymanpaşa 02822640110 (Ara)
AYDOĞDU MAH.ŞABANOĞLU BAYIRI NO:35/B BEŞ YOL EKMEK FIRINI KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Erez Eczanesi

Tekirdağ - Hayrabolu 02823151128 (Ara)
HİSAR MAH.ALPULLU CAD.NO.6/A BELEDİYE BİNASI KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Selis Eczanesi

Tekirdağ - Süleymanpaşa 02822628640 (Ara)
HÜRRİYET MAH.ŞEHİT ŞABAN ÖZTÜRK SOK. NO:7
(0)
Nöbetçi

Belgin Eczanesi

Tekirdağ - Çerkezköy 02827263231 (Ara)
GAZİ OSMAN PAŞA MAH. FATİH CAD. AKBABA SOK. NO:1 İRMET HASTANESİ YANI
(0)
Nöbetçi

Sevinç Eczanesi

Tekirdağ - Saray 02827681468 (Ara)
AYAZPAŞA MAH.GÜRSELPAŞA CAD.NO:25/B OTOGAR KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Çerkezköy Derman Eczanesi

Tekirdağ - Çerkezköy 02827262290 (Ara)
FATİH MAH.ÜZÜMLÜ SOK.NO:2
(0)
Nöbetçi

Müge Eczanesi

Tekirdağ - Çerkezköy 02827262860 (Ara)
BAĞLIK MAH.MİMAR SİNAN CAD.NO:22/ABAĞLIK A.S.M. YANI -OKULLAR BÖLGESİ
(0)
Nöbetçi

Can Eczanesi

Tekirdağ - Çorlu 02826546474 (Ara)
REŞADİYE MAH. MUSTAFA KEMAL CAD.21/4 ÇOBANÇEŞME ASM KARŞI ÇAPRAZI ŞOK MARKET YANI
(0)
Nöbetçi

Gökçe Eczanesi

Tekirdağ - Süleymanpaşa 02822619464 (Ara)
ORTA CAMİ MAH.HASANEFENDİ CAD.NO:3-1 YUNUSBEY 1 NOLU A.S.M. KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Kızılırmak Eczanesi

Tekirdağ - Kapaklı 05066101923 (Ara)
CUMHURİYET MAH. FARUK ILGAZ CAD. NO:47/A
(0)
Nöbetçi

Özgenur Eczanesi

Tekirdağ - Ergene 02825025777 (Ara)
SAĞLIK MAH.PİRİ REİS CAD.NO:29-35E
(0)

Tekirdağ Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Tekirdağ nöbetçi eczane listesi ile Tekirdağ içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Tekirdağ bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Tekirdağ Nöbetçi Eczaneler

Tekirdağ nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Tekirdağ gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Tekirdağ nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Tekirdağ Nöbetçi Eczane Listesi

Tekirdağnöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Tekirdağ gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Tekirdağ nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Tekirdağ Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Tekirdağ gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Tekirdağ Eczane Bul

Tekirdağ nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Tekirdağ bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.