Sakarya Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Rahime Hanım Eczanesi

Sakarya - Taraklı 02644912254 (Ara)
ULUCAMİ MH. ANKARA CAD. NO:128 DAİRE:1
(0)
Nöbetçi

Nur Eczanesi

Sakarya - Kaynarca 2648713950 (Ara)
ORTA MAH.DR.HASAN AKGÜN BULVARI NO:33/A
(0)
Nöbetçi

Yılmaz Eczanesi

Sakarya - Kocaali 02648121100 (Ara)
MEHMET AKİF CAD. NO:25/A
(0)
Nöbetçi

Zeynep Eczanesi

Sakarya - Ferizli 02647811188 (Ara)
DEVLET MAH. ŞEHİTHACI UZUN CAD. NO 15 DÜKKAN 1
(0)
Nöbetçi

Gürkan Eczanesi

Sakarya - Sapanca 02645024040 (Ara)
GAZİPAŞA MH.İZMİT CAD. NO:1-1
(0)
Nöbetçi

Şeyma Yavuz Eczanesi

Sakarya - Adapazari 02645031083 (Ara)
SAKARYA EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ KARŞISI/ FAİKA MİTHAT SÖZER İS MERKEZİ A BLOK GÜLLÜK MAH.SAĞLIK CAD.5/1D
(0)
Nöbetçi

Karaca Eczanesi

Sakarya - Geyve 02645173840 (Ara)
YÖRÜKLER MAH. DEĞİRMEN CAD. NO 79 / A
(0)
Nöbetçi

Kent Eczanesi

Sakarya - Yenikent 02642212951 (Ara)
KARAMAN MAH. CAHIT KIRAÇ CAD. NO:31/16
(0)
Nöbetçi

Sen Eczanesi

Sakarya - Hendek 05385420454 (Ara)
YENİMAHALLE MAH.2054 SOK 15/A 15/B
(0)
Nöbetçi

Serdivan Eczanesi

Sakarya - Serdivan 02642113654 (Ara)
ARABACIALANI MAH.ÇARK CAD.NO:284/D
(0)
Nöbetçi

Arifiye Eczanesi

Sakarya - Arifiye 02642291075 (Ara)
ARIFBEY MAH. ATATÜRK CAD. NO:28
(0)
Nöbetçi

Beşköprü Eczanesi

Sakarya - Serdivan Adapazarı 02642916162 (Ara)
SERDIVAN BESKÖPRÜ MAH.3153 SOK.NO:1311
(0)
Nöbetçi

Safir Eczanesi

Sakarya - Karasu 02647186928 (Ara)
AZİZİYE MAH. 350. SOKAK NO:32
(0)
Nöbetçi

Merve Eczanesi

Sakarya - Akyazi 02644181218 (Ara)
ÖMERCIKLER MAH.BATAK KÖY CAD. NO: 2/C AKYAZI/SAKARYA
(0)
Nöbetçi

Acaroğlu Eczanesi

Sakarya - Adapazari 02642747282 (Ara)
SEMERCİLER MH. İTFAİYE CAD. NO:5/A
(0)
Nöbetçi

Tijen Ülgen Eczanesi

Sakarya - Adapazari 02642742510 (Ara)
YAĞCILAR MAH. ANKARA CAD. NO 125
(0)
Nöbetçi

Limon Eczanesi

Sakarya - Serdivan 02642912011 (Ara)
BAHÇELİEVLER MH. ALTINOLUK SOK NO:13/A
(0)
Nöbetçi

Sen Eczanesi

Sakarya - Karapürçek 02644717216 (Ara)
INÖNÜ CAD. SAHIN SOK. NO:14/B
(0)
Nöbetçi

Söğütlü Eczanesi

Sakarya - Söğütlü 02646812101 (Ara)
KÜÇÜK SÖĞÜTLÜ MAH. ATATÜRK CAD. NO363/A
(0)
Nöbetçi

Kent Eczanesi

Sakarya - Adapazari 02642212951 (Ara)
KARAMAN MAH. CAHIT KIRAÇ CAD. NO:31/16
(0)
Nöbetçi

Güven Övün Eczanesi

Sakarya - Pamukova 02645515557 (Ara)
YENICE MAH.ANKARA CAD.NO:131/B
(0)
Nöbetçi

Zeynep Eczanesi

Sakarya - Erenler 05324851483 (Ara)
KÜPÇÜLER MAH. 3008 SOK NO:11 KÜPÇÜLER SAĞLIKOCAĞININ YANI(ESKİ KÜPÇÜLER ECZANESİ)
(0)

Sakarya Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Sakarya nöbetçi eczane listesi ile Sakarya içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Sakarya bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Sakarya Nöbetçi Eczaneler

Sakarya nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Sakarya gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Sakarya nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Sakarya Nöbetçi Eczane Listesi

Sakaryanöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Sakarya gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Sakarya nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Sakarya Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Sakarya gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Sakarya Eczane Bul

Sakarya nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Sakarya bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.