Mersin Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Güler Eczanesi

Mersin - Bozyazi 03248515090 (Ara)
MERKEZ MAH. SAĞLIK SOK. NO:10/10-B (MERKEZ MH. SAGLIK SK. NO:10/10-B )
Nöbetçi

Erdal Eczanesi

Mersin - Merkez 03247412997 (Ara)
TAŞUCU MAH.7 SOKAK NO:18/A (TAŞUCU ASM KARŞISI )
Nöbetçi

Efe Eczanesi

Mersin - Akdeniz 03242388215 (Ara)
YENİ MH. 5314 SK. NO:12 (TOROS DEVLET HASTANESİ KARŞISI ( ESKİ SSK)/AKDENİZ )
Nöbetçi

Deva Eczanesi

Mersin - Aydıncık 03248412224 (Ara)
CUMHURIYET MAH. KENAN EVREN CD. NO:1/C (AYDINCIK DEVLET HASTANESİ KARŞISI )
Nöbetçi

Merve Elçi Eczanesi

Mersin - Toroslar 03243221202 (Ara)
MEVLANA MH. 101085 SK. NO:14/B (YUSUF BAYIK ORTA OKULU YANI TOROSLAR (KURDALİ IŞIKLARI GEÇİNCE PETROL OFİSİ ARKA TARAFI ) )
Nöbetçi

Uzun Eczanesi

Mersin - Tarsus 03246131581 (Ara)
CUMHURİYET MAH. DONUKTAŞ CAD.NO:32 ((Eski SSK Hast.) Devlet Hastanesi karşısı )
Nöbetçi

Atakent Eczanesi

Mersin - Merkez 03247150020 (Ara)
ATAKENT MH. ALPARSLAN TÜRKEŞ BULV. NO:86/AB (ATAKENT MH. ALPARSLAN TÜRKEŞ BULV. SUSANOĞLU HALK PLAJI KARŞISI )
Nöbetçi

Arıkan Eczanesi

Mersin - Gülnar 03247517282 (Ara)
SARAY MAH.DEMİROLUK CAD.NO:4/5 (SARAY MH. DEMİROLUK CD. NO:4/5 )
Nöbetçi

Ferda Eczanesi

Mersin - Mut 03247741206 (Ara)
BARABANLI MAH. BARABANLI SOK. NO:353/F (YENİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI BARABANLI MH. BARABANLI SK. NO:353/F )
Nöbetçi

Helin Eczanesi

Mersin - Merkez 03242355600 (Ara)
SEVKET SÜMER MAH.156.CAD.NO:27 (ŞEVKET SÜMER MAH 156 CAD SİTELER KARAKOLU KARŞISI/AKDENİZ )
Nöbetçi

Söylemezoğlu Eczanesi

Mersin - Merkez 03246260010 (Ara)
KIRKLARSIRTI MH. CELAL BAYAR CD. NO:41 (KIRKLARSIRTI MAH. KIRKLARSIRTI ASM KARŞISI TARSUS )
Nöbetçi

Çelik Eczanesi

Mersin - Merkez 03246266384 (Ara)
GAZİPAŞA MAH.1913 SOK.NO:8-A (GAZİPAŞA MAHALLESİ BENLİ POLİS KARAKOLU ARKASI )
Nöbetçi

Esen Eczanesi

Mersin - Akdeniz 03242315880 (Ara)
MESUDİYE MAH. ÇAKMAK CAD. 5112 SOK. NO:31/E (ÇAKMAK CADDESİ BAĞ KUR KARŞISI/AKDENİZ )
Nöbetçi

Tuğba Eczanesi

Mersin - Toroslar 03243224242 (Ara)
MİTHAT TOROĞLU MH. 88056 SK. NO:13/A-B (MİTHAT TOROĞLU MH. 88056 SK. NO:13/A-B - ANIT KAVŞAĞI - MİTHAT TOROĞLU MAH. MUHTARLIĞI ARKASI - TOROSLAR )
Nöbetçi

Mavi Eczanesi

Mersin - Merkez 03245022156 (Ara)
AKDENİZ MAH. GMK BULV.NO:918/A (SOLİ CENTER 500 M BATISI GMK BULV. MEYKO SİT.ALTI )
Nöbetçi

Duygu Eczanesi

Mersin - Yenişehir 03243270483 (Ara)
EGRIÇAM MAH. GMK BUL.NO:520/B (GMK BULVARI EĞRİÇAM MH VATAN BİLGİSAYAR - 48 ELEKTRİK ARASI/YENİŞEHİR )
Nöbetçi

Tol Eczanesi

Mersin - Silifke 03247141547 (Ara)
GÖKSU MAH.ÖZCAN SEYHAN CAD. NO:9 (GÖKSU MAH.ÖZCAN SEYHAN CAD. NO: 9 SİLİFKE )
Nöbetçi

Efkan Eczanesi

Mersin - Anamur 03248165902 (Ara)
SULTAN ALAATTİN MH. AHMET TANER KIŞLALI CD. 71/A (SULTAN ALAATTİN MH. AHMET TANER KIŞLALI CD. 71/A )
Nöbetçi

Samet Eczanesi

Mersin - Merkez 03245152280 (Ara)
MERKEZ MAH.A.SEVK CAD.NO:25/B (MÜFTÜLÜK YANI /ERDEMLİ )
Nöbetçi

Tuna Eczanesi

Mersin - Yenişehir 03243363079 (Ara)
GÜVENEVLER MH. 1908 SK. ÜMİT ATP. NO:8/A (GÜVENEVLER MH. 1908 SK. NO:8 ÖZEL YENİŞEHİR HASTANESİ ARKA SOKAĞI/YENİŞEHİR )
Nöbetçi

Cemre Eczanesi

Mersin - Erdemli 05384435140 (Ara)
AKDENİZ MH. KAZIM KARABEKİR CD. NO:57/D (AKDENİZ MH. KAZIM KARABEKİR CD. YENİ DEVLET HASTANESİ CİVARI - SEÇ MARKET YANI )
Nöbetçi

Dünya Eczanesi

Mersin - Merkez 03243273353 (Ara)
GMK BULV. ALDO SİTESİ NO:300/B (GMK BULV. ANA CADDE ÜZERİ POZCU ET BALIK KURUMU KARŞISI GRATİS YANI YENİŞEHİR )

Mersin Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Mersin nöbetçi eczane listesi ile Mersin içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Mersin bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Mersin Nöbetçi Eczaneler

Mersin nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Mersin gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Mersin nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Mersin Nöbetçi Eczane Listesi

Mersinnöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Mersin gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Mersin nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Mersin Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Mersin gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Mersin Eczane Bul

Mersin nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Mersin bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.