Kastamonu Nöbetçi Eczaneleri - Güncel Liste

Nöbetçi

Abana Eczanesi

Kastamonu - Abana 03665642030 (Ara)
MERKEZ MAHALLESI CUMHURIYET MEYDANI 1/A
Nöbetçi

Deniz Eczanesi

Kastamonu - Ağli 03667371414 (Ara)
GENÇLİK MAH. NO:8/I
Nöbetçi

Iğdir Eczanesi

Kastamonu - Araç 03663727364 (Ara)
FATİH SULTAN MEHMET CADDESİ NO:154/A İĞDİR
Nöbetçi

Araç Eczanesi

Kastamonu - Araç 03663621299 (Ara)
YENİ MAHALLE ADİL ACAR CAD. 9/B
Nöbetçi

Yüksel Eczanesi

Kastamonu - Cide 03668661617 (Ara)
KASABA MAH FEVZI PASA CAD PAZAR YERI SOK NO:2A
Nöbetçi

Lokman Eczanesi

Kastamonu - Çatalzeytin 03665161243 (Ara)
MERKEZ MAH.GİNOLU CAD.No:3/A
Nöbetçi

Eraslan Eczanesi

Kastamonu - Daday 03666163737 (Ara)
MERKEZ MAH.INÖNÜ CAD.NO:13/A DADAY
Nöbetçi

Doğanyurt Eczanesi

Kastamonu - Doğanyurt 03668431545 (Ara)
YAKUP YILDIRAN CAD. NO:21/E
Nöbetçi

Ozan Eczanesi

Kastamonu - Hanönü 03662146222 (Ara)
MERKEZ MAH. BOYABAT CAD. 36/B
Nöbetçi

Efe Eczanesi

Kastamonu - Ihsangazi 03663922019 (Ara)
Yeni Mah. Haraçoğlu Cad. No:3/B
Nöbetçi

Küre Eczanesi

Kastamonu - Küre 03667512034 (Ara)
CAMIKEBIR MAHALLESI KAHVE ÖNÜ SOK 10/C
Nöbetçi

Vatan Eczanesi

Kastamonu - Pinarbaşi 03667714333 (Ara)
CUMHURIYET MAH. CUMHURIYET MEYDANI NO:1/B
Nöbetçi

Damla Eczanesi

Kastamonu - Seydiler 03666684954 (Ara)
SEHIT SERIFE BACI CADDESI NO:13/17 D
Nöbetçi

Umut Eczanesi

Kastamonu - Şenpazar 03667881011 (Ara)
CUMHURIYET ALANI NO:28/A
Nöbetçi

Umut Eczanesi

Kastamonu - Azdavay 03667171370 (Ara)
Cumhuriyet Cad. NO:31/A
Nöbetçi

Değirmenci Eczanesi

Kastamonu - Taşköprü 03664425656 (Ara)
Manolya Sokak No:19 TAŞKÖPRÜ/ALATARLA
Nöbetçi

Aydın Eczanesi

Kastamonu - Devrekani 03666382337 (Ara)
Kurtşeyh Mahallesi, Reşadiye Caddesi No:39
Nöbetçi

Yenı Tasköprü Eczanesi

Kastamonu - Taşköprü 3664174034 (Ara)
HARMANCIK MAH. FEVZI ÇAKMAK CAD.17/C
Nöbetçi

Yeni Deva Eczanesi

Kastamonu - Tosya 03663137837 (Ara)
KARGI MAH. RIHTIMBOYU CAD.NO:10-1
Nöbetçi

Kökten Eczanesi

Kastamonu - Inebolu 03668115657 (Ara)
CUMHURIYET CAD.NO:12
Nöbetçi

Kürkçüoglu Eczanesi

Kastamonu - Merkez 03662148595 (Ara)
HEPKEBIRLERMAH.NASRULLAH MEYD.MUTAFLAR ÇARSISI NO:7
Nöbetçi

Buhara Eczanesi

Kastamonu - Merkez 03662155657 (Ara)
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ,ŞAHİN SOKAK NO:6
Nöbetçi

Yücetürk Eczanesi

Kastamonu - Bozkurt 03665751675 (Ara)
MERKEZ MAH. SINARCIK CAD. NO:4A

Kastamonu Nöbetçi Eczaneleri - Güncel Liste

Kastamonu nöbetçi eczane listesi ile Kastamonu içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Kastamonu bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Kastamonu Nöbetçi Eczaneler

Kastamonu nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Kastamonu gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Kastamonu nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Kastamonu Nöbetçi Eczane Listesi

Kastamonunöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Kastamonu gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Kastamonu nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Kastamonu Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Kastamonu gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Kastamonu Eczane Bul

Kastamonu nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Kastamonu bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.