Gaziantep Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Nehir Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 03422250090 (Ara)
Ünaldı Mah. Hasip Düri Cad. No:56(Ulucanlar Camii Karşısı)
Nöbetçi

Mumbuç Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 03423218384 (Ara)
Gazi Muhtar Paşa Bul.N:39/C(Halı Sarayı Kar.Has Ekmek Yanı)
Nöbetçi

Erol Dai Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 03422500066 (Ara)
Düztepe Mh.Sadıklar Cd.(Yaşam Hast.Acil Polikliniği Yanı)
Nöbetçi

Güneş Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 03422201955 (Ara)
GÜNEŞ MAHALLESİ 1 NOLU CADDE NO:181/A (ŞEHİT TANER CİNPOLAT SOSYAL TESİSİ CİVARI TAŞKIN SOMUN FIRINI BİTİŞİĞİ)
Nöbetçi

Murat Eczanesi

Gaziantep - Araban 03426112243 (Ara)
TURGUT ÖZAL MAHALLESİ CEZAEVİ CADDESİ NO:39/E
Nöbetçi

Mervesehır Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 03423291520 (Ara)
Merveşehir Konutları Hacıpaşaoğlu Sağlık Ocağı Yanı
Nöbetçi

Amanos Nurdağı Eczanesi

Gaziantep - Nurdaği 03426712029 (Ara)
Bahçelievler Mahallesi Hilmi Kutlubay Caddesi No:3/Z01
Nöbetçi

Merve Çolak Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 03423438827 (Ara)
İbni Sina Mahallesi 190011 Nolu Cadde No:3/FD (Şehir Hastanesi Poliklinikler Karşısı)
Nöbetçi

Gamze Eczanesi

Gaziantep - Islahiye 03428623641 (Ara)
AYDINLIK MAH. GÖZ CAD. NO:50/A
Nöbetçi

Güneykent Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 03423606016 (Ara)
Güneykent Mahallesi 102208 Nolu Cadde No:9A/B-C (DefaLife hastanesi arkası Acil'in 50 mt yukarısı ışıkların sol köşesi)
Nöbetçi

Öykü Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 03423710085 (Ara)
Karataş 2. Bölge (Sağlıkçılar Sağlık Ocağı Civarı-Cergibozan Market Yanı)
Nöbetçi

Bogaziçi Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 03423354647 (Ara)
DEGIRMIÇEM MAH. FEVZI ÇAKMAK BLV. NO:28/B SANKOPARK AVM. KARŞISI
Nöbetçi

Arden Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 03423233923 (Ara)
PİR SULTAN MAHALLESİ 59088 NOLU SOKAK NO:4/B (ŞEHİTKAMİL DEVLET HASTANESİ YANI)
Nöbetçi

Eser Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 03423241420 (Ara)
Batıkent Mahallesi Yenbu Kırtasiye Bitişiği İbrahimli
Nöbetçi

Ece Eczanesi

Gaziantep - Yavuzeli 05010092978 (Ara)
SULTANSELİM MAH. ARABAN CAD . NO :68/BC (YAVUZELİ İLÇE DEVLET HASTANESİ CİVARI, MEHMET KAYA İNŞAAT ALTI )
Nöbetçi

Zambak Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 3426060585 (Ara)
MÜCAHİTLER MAHALLESİ 52007 NOLU SOKAK NO:4/F(Olay TV arkası, Şehitkamil Kongre Merkezi karşısı)
Nöbetçi

Fatoş Bilgin Eczanesi

Gaziantep - Oğuzeli 03425834343 (Ara)
Yeşildere Mahallesi Salih Tanyeri Caddesi No/B (Oğuzeli İlçe Tarım Müdürlüğü Yanı/ Yeşildere Sağlık Ocağı Karşısı)
Nöbetçi

Yıldırım Eczanesi

Gaziantep - Şehitkamil 03422251838 (Ara)
29 Ekim Mahallesi 81053 Nolu Sokak No:30/A
Nöbetçi

Bükülmez Eczanesi

Gaziantep - Nizip 05011215953 (Ara)
Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:41/G
Nöbetçi

Nermin Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 05063575327 (Ara)
23 Nisan Mahallesi 82025 Nolu Sokak No:1AA (Kemal Bayındır Hastanesi yanı)
Nöbetçi

Aytunç Eczanesi

Gaziantep - Şahinbey 05528272780 (Ara)
15 Temmuz Mahallesi 148161 Nolu sokak No:17/C ( Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Poliklinikler Karşısı - Gaziantep Üniversite Hastanesi Çocuk Acil Çaprazı )

Gaziantep Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Gaziantep nöbetçi eczane listesi ile Gaziantep içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Gaziantep bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Gaziantep Nöbetçi Eczaneler

Gaziantep nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Gaziantep gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Gaziantep nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Gaziantep Nöbetçi Eczane Listesi

Gaziantepnöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Gaziantep gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Gaziantep nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Gaziantep Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Gaziantep gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Gaziantep Eczane Bul

Gaziantep nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Gaziantep bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.