Ordu Nöbetçi Eczaneleri - Güncel Liste

Nöbetçi

Uğur Eczanesi

Ordu - Altınordu 04522147831 (Ara)
Zübeyde Hanım Caddesi No:74 Ordu ( Yenimahalle Yapı Kredi Bankası Karşısı ) -
Nöbetçi

Pınar Eczanesi

Ordu - Altınordu 04522342334 (Ara)
Durugöl Mahallesi Soya Caddesi No:42/A ( Durugöl Aktaşlardan 200 metre sonra sağda ) -
Nöbetçi

Sağlık Eczanesi

Ordu - Gölköy 04527414709 (Ara)
M. Kemal Paşa Cad. No:242/B Gölköy/ORDU ( M. Kemal Paşa Cad. No:242/B ) -
Nöbetçi

Cömert Eczanesi

Ordu - Kabataş 04526944402 (Ara)
Fatsa Cad. No:30/A Kabataş/ORDU ( Fatsa Cad. No:30/A ) -
Nöbetçi

Tuna Eczanesi

Ordu - Altınordu 04522222522 (Ara)
Selimiye Mahallesi Lise Caddesi No:10/C Ordu ( Eski Stadyum Mevki Çiçek Taksi Karşısı ) -
Nöbetçi

Atik Eczanesi

Ordu - Ünye 04523335051 (Ara)
Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE ( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) -
Nöbetçi

Anadolu Eczanesi

Ordu - Korgan 04526713200 (Ara)
Dip Mah. Merkez Cad. No:64/A Korgan/ORDU ( Dip Mah. Merkez Cad. No:64/A Korgan/ORDU ) -
Nöbetçi

Ulubey Eczanesi

Ordu - Ulubey 04528613350 (Ara)
Bir Nisan Cad. No:5 Ulubey/ORDU ( Bir Nisan Cad. No:5 ) -
Nöbetçi

Memleket Eczanesi

Ordu - Kumru 04526414454 (Ara)
Samur Mah.Atatürk Cad. No:21 Kumru/ORDU ( Samur Mah.Atatürk Cad. No:21 ) -
Nöbetçi

Karadeniz Eczanesi

Ordu - Perşembe 04525173367 (Ara)
Kozağzı Mah. Cumhuriyet Cad. No:144/A Perşembe ORDU ( İlçe Emniyet Müdürlüğü Arkası ) -
Nöbetçi

Karamustafa Eczanesi

Ordu - Fatsa 04524235844 (Ara)
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Reşadiye Caddesi No:6 Fatsa ( Reşadiye Caddesi Kader Pastanesi Karşısı ) -
Nöbetçi

Dokuzeylül Eczanesi

Ordu - Ünye 04523330018 (Ara)
Devlet Sahil Yolu No:461/A Ünye ( Yalı Mevki ) -
Nöbetçi

Çınar Eczanesi

Ordu - Fatsa 04524231863 (Ara)
Evkaf Mahallesi Hastane Caddesi No: 6/H Fatsa ( Evkaf Mahallesi Devlet Hastanesi Karşısı ) -
Nöbetçi

Gönül Eczanesi

Ordu - Aybastı 04527141717 (Ara)
ESENLİ MAH. FATSA CAD.NO:25/A / AYBASTI /ORDU ( ESENLİ MAH. FATSA CAD.NO:25/A ) -

Ordu Nöbetçi Eczaneleri - Güncel Liste

Ordu nöbetçi eczane listesi ile Ordu içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Ordu bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Ordu Nöbetçi Eczaneler

Ordu nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Ordu gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Ordu nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Ordu Nöbetçi Eczane Listesi

Ordunöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Ordu gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Ordu nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Ordu Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Ordu gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Ordu Eczane Bul

Ordu nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Ordu bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.