Erzurum Nöbetçi Eczaneleri - Güncel Liste

Nöbetçi

Merkez Resuloğulları Eczanesi

Erzurum - Karaçoban 04425913030 (Ara)
KAVAKLI MAH.HASTANE CAD.NO:32/C-Z.1
Nöbetçi

Derman Eczanesi

Erzurum - Karayazi 04425412321 (Ara)
YENİ MAH.SIHHİYE CAD.NO:6/A KARAYAZI
Nöbetçi

Büyük Narman Eczanesi

Erzurum - Narman 04427412500 (Ara)
TUZLA MAH.CUMHURİYET CAD.NO:2/B NARMAN-ERZURUM
Nöbetçi

Yeni Burçak Eczanesi

Erzurum - Ispir 04424513360 (Ara)
KARŞIYAKA MAH.HÜKÜMET CAD.NO:28
Nöbetçi

Kale Eczanesi

Erzurum - Pasinler 04426612761 (Ara)
ERZURUMKAPI MAH.CUMHURİYET CAD.NO:17
Nöbetçi

Umut Eczanesi

Erzurum - Uzundere 04427913216 (Ara)
MERKEZ MAH.YENİ SAHİL CAD. NO:3/B UZUNDERE-ERZURUM
Nöbetçi

Merkez Eczanesi

Erzurum - Tortum 04427613255 (Ara)
YAVUZ SULTAN SELİM MAH.MEBUS EBUBEKİR AKAY CAD.NO:12 TORTUM-ERZURUM
Nöbetçi

Kafkas Eczanesi

Erzurum - Horasan 04427113609 (Ara)
ADNAN MENDERES MAH.PROF.DR.RECEP AKDAĞ CAD. NO:17
Nöbetçi

Hürrıyet Eczanesi

Erzurum - Yakutiye 04422338656 (Ara)
LALAPAŞA MAH.CUMHURİYET CAD.NO:11 PALERİUM AVM KARŞISI -ESADAŞ YANI -AKSU ÇARŞI KARŞISI
Nöbetçi

Hilal Eczanesi

Erzurum - Oltu 04428161612 (Ara)
CUMHURİYET MAH. CUMHURİYET BULV.210/A
Nöbetçi

Engin Eczanesi

Erzurum - Palandöken 04423165394 (Ara)
MÜFTÜ SOLAKZADE MAH.YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI NO:67 PALANDÖKEN-ERZURUM YENİŞEHİR İKİNCİ MARKETLER BİRLEŞİM PASTANESİ KARŞISI KURU HAL YANI
Nöbetçi

Öztürk Eczanesi

Erzurum - Aziziye 04423275051 (Ara)
SELÇUKLU MAH.GÜVENLİK CAD.NO.34/A Dadaşkent Polis Karakolu 200 mt ilerisinde (İstinaf Mahkemesine doğru)
Nöbetçi

Polat Eczanesi

Erzurum - Yakutiye 04426113125 (Ara)
RABİA ANA MAH.KIRMACI 2. HALİT PAŞA SOK.NO:6 YAKUTİYE-ERZURUM KAZIM KARABEKİR EĞİTİM FAKÜLTESİ 300 MT ALTI ÇAĞLAYAN OYUMCAKCININ YANI.ESKİ(YIKILAN) İLLER BANKASININ KARŞI ARASI
Nöbetçi

Derman Eczanesi

Erzurum - Hinis 04425113478 (Ara)
YUKARI KAYABAŞI MAH. CUMHURİYET CAD. NO:106/1
Nöbetçi

Aras Eczanesi

Erzurum - Tekman 04425612525 (Ara)
İSMETPAŞA MAH. ŞEHİTMEHMET YAĞMUR CAD. NO:17
Nöbetçi

Çat Eczanesi

Erzurum - Çat 05362028069 (Ara)
OYUKLU MAH. HASTANE CAD. NO:12/D
Nöbetçi

Fatoş Eczanesi

Erzurum - Aşkale 04425022526 (Ara)
YENİ MAH. İSTANBUL CAD. NO:81/AG Yeni Mahalle İstanbul Caddesi Turnalife Sitesi A Blok No:81/AG

Erzurum Nöbetçi Eczaneleri - Güncel Liste

Erzurum nöbetçi eczane listesi ile Erzurum içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Erzurum bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Erzurum Nöbetçi Eczaneler

Erzurum nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Erzurum gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Erzurum nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Erzurum Nöbetçi Eczane Listesi

Erzurumnöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Erzurum gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Erzurum nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Erzurum Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Erzurum gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Erzurum Eczane Bul

Erzurum nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Erzurum bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.