Diyarbakır Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Nöbetçi

Gülan Eczanesi

Diyarbakır - Yenişehir 04122285313 (Ara)
DAĞKAPI MEYDANI BOWER HASTANESİ KARŞISI DAĞKAPI CİĞERCİ İBO BİTİŞİĞİ
(0)
Nöbetçi

Ufuk Can Eczanesi

Diyarbakır - Yenişehir 04125077090 (Ara)
ÜÇKUYU MAH. HİLAR CADDESİ ÖZ FIRAT SİTESİ B/BLOK NO:1BA YENİŞEHİR(ÜÇKUYULAR TOKİ KARAKOLUNUN YANI,AYDEM MARKET YANI)
(0)
Nöbetçi

Yaşar Eczanesi

Diyarbakır - Sur 04122235515 (Ara)
Ali Gaffar Okan Lisesi karşısı (Bower Hastanesi Çaprazı) Cumhuriyet garajı yanı Sur
(0)
Nöbetçi

Huzurevleri Eczanesi

Diyarbakır - Kayapinar 04122384658 (Ara)
HUZUREVLERİ MAH.(HUZUREVLERİ CAMİ KÖŞESİNDEN GİRİŞTE 200 M İÇERİDE) DR. SITKI GÖRAL CAD. YILDEM APT. ALTI NO:24/A KELEBEK FIRIN KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Dinç Eczanesi

Diyarbakır - Bağlar 04122367281 (Ara)
BAĞLAR SEMT POLİKLİNİĞİ VE DİŞ HASTANESİ KARŞISI TURGUT ÖZAL BULVARI BAYINDIRLIK (SİGORTACILAR CADDESİ ) TESİSLER CİVARI
(0)
Nöbetçi

Rohat Eczanesi

Diyarbakır - Kayapinar 04122573754 (Ara)
BATI HASTANESİ ÇAPRAZI, DİCLEKENT VİLLALARI JOLY JOKER KARŞISI (MEDYA KAVŞAĞINDAN AVA DÜĞÜN SALONUNA GİDERKEN SAĞDAN 3. BİNANIN ALTINDA)
(0)
Nöbetçi

Şenay Eczanesi

Diyarbakır - Bağlar 04122367944 (Ara)
BAĞLAR NÜKHET COŞKUN CAD. CİHAN APT. ALTI NO:96 BAĞLAR PTT KARŞISI ( ÖZEL BAĞLAR HASTANESİ KARŞISI)
(0)
Nöbetçi

Melek Sabaz Eczanesi

Diyarbakır - Kayapinar 05377774634 (Ara)
FIRAT MAH. BABA TAHİR CAD. KARAYİL MEZOPOTAMYA SİTESİ ALTI (50 MT LİK YOLDA KARACADAĞ PEYNİRCİLİKTEN SAĞA DÖNÜNCE ALYANS DÜĞÜN SALONU KARŞISI KARAYİL MEZOPOTAMYA SİTESİ GİRİŞ KAPISI YANI) KAYAPİNAR
(0)
Nöbetçi

Merkez Eczanesi

Diyarbakır - Bağlar 04122904511 (Ara)
KADIN DOĞUM HASTANESİ ARKASI BAĞCILAR MAH. YENİHAL 2. CAD. JİYAN 3 SİTESİ ALTI NO:25/A BAĞLAR ROYAL MARKET YANI ESKİ AVEA CAD.
(0)
Nöbetçi

Zerzevan Eczanesi

Diyarbakır - Çınar 04125112511 (Ara)
ÇINAR DEVLET HASTANESİ KARŞISI SADLIK SOKAK CUMHURİYET MAHALLESİ NO:5/1
(0)
Nöbetçi

Yeni Dicle Eczanesi

Diyarbakır - Dicle 04125612030 (Ara)
15.temmuz mah. Ergani cad. 125/A DİCLE
(0)
Nöbetçi

Hamravat Eczanesi

Diyarbakır - Çermik 05375205284 (Ara)
DEVLET HASTANESİ KARŞISI
(0)
Nöbetçi

Bıçen Eczanesi

Diyarbakır - Ergani 04126110809 (Ara)
2 NOLU SAĞLIK OCAĞI KARŞISI DİŞ HASTANESİ YANI NAMIK KEMAL MAHALLESİ KURTULUŞ CADDESİ
(0)
Nöbetçi

Vitamin Eczanesi

Diyarbakır - Bismil 05424278263 (Ara)
Akpınar mahallesi 15. Cadde vahdet cami yanı
(0)
Nöbetçi

Soylu Eczanesi

Diyarbakır - Silvan 04127113250 (Ara)
SİLVAN
(0)

Diyarbakır Nöbetçi Eczaneleri - Bugün

Diyarbakır nöbetçi eczane listesi ile Diyarbakır içerisinde bulunan ve çalışma saatleri bittikten sonra akşamları sizlere hizmet sunan eczaneleri bulabilirsiniz. Özellikle sağlık söz konusu olunca eczane saatleri problem yaratabilmektedir.
Akşam saatlerinde acil bir ihtiyaç için eczaneye ihtiyaç duyulabilir. Bu süreçte nöbetçi eczaneler acil ihtiyaçlar için belirli bölgelerde hizmet verir. Nöbetçi eczane Diyarbakır bölgesinde her gün değişiklik gösterir. Listelerden her gün hangi eczanelerin nöbetçi olduğuna ulaşılabilir. İnsanların sağlığı ve yararı adına mesai saatleri dışarısında acil durumlarda ilaç kullanılabilmesi için nöbet tutan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir.
Nöbetçi eczanenin temel amacı diğer eczanelerin mesai saatleri dolamsı ile kapandıklarında kişilerin ilaç ihtiyaçlarının yerine getirilmesidir.

Diyarbakır Nöbetçi Eczaneler

Diyarbakır nöbetçi eczaneler uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet sunan eczaneler bulunması daha da kolay hale gelir. Diyarbakır gibi büyük şehirlerde eczane eczane gezerek nöbetçi eczane aranmasına gerek kalmaz. Hastaların ilaç temin edebilmesi bazı durumlarda oldukça acil olabilir. Bu nedenle nöbetçi eczaneler listesine başvurulması kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır.
Diyarbakır nöbetçi eczane listesi ile aranan eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Mesai saatleri dışında hizmet sunan nöbetçi eczaneler sayesinde hastaların veya ilaç temin edecek kişilerin bir an önce ilaçlarına kavuşmaları sağlanır. Hastalıkların tedavisi için ilaçlar genellikle tercih edilmektedir.
Doktorlar tarafından reçete edilebildikleri gibi eczanelerden reçetesi bir şekilde alınabilen ilaçlarda bulunur. Bu nedenle nöbetçi eczanelerin varlığı hastaların ilaçlarına ulaşması adına oldukça önemlidir.
Çoğu kişi eczanelerin mesai saatlerine ulaşmak adına erken saatlerde hastaneye başvurur. Ancak aniden gelişen rahatsızlıklarda mesai saatlerinin sonuna yaklaşırken muayene olunması gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu durumda reçete edilen ilacın alınması için mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczanelere başvurulur. Hastalar için oldukça avantaj sağlar.

Diyarbakır Nöbetçi Eczane Listesi

Diyarbakırnöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin nerede olduğu kolay bir şekilde öğrenilir. Doktorun hastaya reçete ettiği ilacı hastanın temin edebilmesi için 7/24 şeklinde çalışırlar. Ayrıca bulunan eczacılar ilaçların nasıl kullanılacağını ve saklanma koşullarını detaylı bir şekilde açıklarlar. Bu şekilde hastaların tedavi süreçlerine başlaması sağlanır.
Bazı nöbetçi eczaneler ise geceye kadar hizmet verir. Bu şekilde çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri 23.59’a kadar çekilir. Bu şekilde hastaların ilaç tedariki konusunda problemler yaşamasının önüne geçilir. Nöbetçi eczaneler şehrin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de Diyarbakır gibi büyük şehirlerde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına pek çok nöbetçi eczane listelenir. Diyarbakır nöbetçi eczane listesi içerisinde bulunan bazı nöbetçi eczanelerin bazılarının 23.59’a kadar nöbet tuttuğu unutulmamalıdır. Nöbet listesine bakıldıktan sonra mağduriyet yaşanmaması adına eczaneye gidilmeden önce eczanenin aranması gereklidir. Bu şekilde eczanenin konumuna ulaşıldığında aksi durumlar ile karşılaşması engellenir. Eczanelere arama yoluyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu şekilde eczanelerin kapanış saatleri öğrenilebilir ve aranan ilacın o eczanede olup olmadığına bakılabilir. Bu şekilde hastaların aradıkları ilaçlara ulaşması daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca mağduriyet yaşanmamış olacaktır.

Diyarbakır Nöbetçi Eczane

Nöbetçi eczane Diyarbakır gibi bölgelerde daha çok görev alır. Şehirlilerin büyüklüklerine göre daha fazla nöbetçi eczane bulunması kolaylaşır. Ancak nöbetçi eczanelerin günlük olarak değiştiğinin unutulmaması gereklidir.
Mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi eczaneler için her gün başka bir eczaneye nöbet sırası geçer. Nöbet sıraları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle vatandaşların bilgilendirilmesi zor olabilir. Bu nedenle hastaların ilaç tedariklerinin sağlanması adına nöbetçi eczane listeleri sunulur. İnternet üzerinden canlı olarak nöbetçi eczane takibi yapılabilir.
Bu şekilde her gün değişen nöbetçi eczanelerin rahatlıkla bulunması sağlanır. Ayrıca sıralanan nöbetçi eczaneler listeye ulaşan kişilerin konumlarına göre sıralanır. Bu şekilde uzak bir konuma gidilmesine gerek kalmaz. Rahat bir şekilde en yakındaki nöbetçi eczaneye ulaşılabilir. Nöbetçi eczaneler için hazırlana listelere ulaşılması oldukça kolaydır.
Her eczanenin ayda bir kere nöbet tutması mümkündür. Nöbetçi eczaneler sadece çok aksi bir durum olduğunda hizmet veremeyebilir. Bunun dışında o günün sabahı nöbetlerine başlayan eczaneler 24 saat tamamlandıktan sonra nöbetlerini sonlandırırlar. Bu sayede her noktada vatandaşların ilaçlarına erişimi sağlanır.
Mağduriyet yaşanmaması adına nöbetçi eczaneler oldukça önemli ve kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede önemli rahatsızlığı olan hastaların ilaçları bittiğinde rahat bir şekilde nöbetçi eczaneye giderek ilaçlarını temin etmeleri sağlanır.

Kolay ve Pratik Diyarbakır Eczane Bul

Diyarbakır nöbetçi eczanesi için sunulan listeler ile kısa bir süre içerisinde en yakındaki eczaneye ulaşılması mümkündür. Genel olarak nüfus yoğunluğuna bağlı olarak yerleştirilen eczanelere ulaşmak için merkezi yerlerde olunması avantaj sağlar.
Bu sayede kısa bir sürede nöbetçi eczanenin bulunması sağlanır. Ancak daha uzak konumlarda bulunan vatandaşların merkezi noktalara gelmeleri gerekecektir. Nöbetçi eczaneler belirli aralıklara konumlanır. Bu sayede her alanda bir eczane bulunması sağlanır. Nöbetçi eczanelerden birisi bir uçta birisi bir uçta olabilir. Bu şekilde herkesin kendisine yakın bir eczaneye ulaşması sağlanır. Gerekli ilaçların temin edilmesi için nöbetçi eczanelerin varlığı oldukça önemlidir. Nöbetçi eczaneler vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verir.
Bu nedenle nöbetçi eczane listesi ile nöbetçi eczanelerin bulunması oldukça avantajlıdır. Nöbetçi eczane listesi ile ulaşılan eczanelere arayarak kaça kadar çalıştıkları sorulabilir ve ihtiyaç duyulan ilacın temin edilmesi sağlanabilir. Her konuma yakın mesafelerde konumlanan nöbetçi eczaneler ile vatandaşların mağdur edilmemesi sağlanır.
Nöbetçi eczane ararken vakit kaybetmemek adına kullanılan liste ile oldukça avantajlı hareket edilmesi sağlanır. Bu şekilde nöbetçi eczane Diyarbakır bölgesinde hangi alanda ise rahatlıkla bulunur ve reçete edilen ilaca ulaşılması mümkün kılınır.
Nöbetçi eczane listesi ile sunulan tüm avantajlardan pratik bir şekilde faydalanmak mümkündür. Liste her gün yenilenir ve vatandaşlara sunulur.